Przejdź do treści

Zajęcia sportowe dla firm

Zadbaj o zdrowie swoich pracowników i zorganizuj dla nich zajęcia sportowe z ekspertem w biurze lub on-line!

Zajęcia sportowe dla pracowników – czy warto?

Z perspektywy pracownika

• ulga dla kręgosłupa po 8 godzinach siedzenia przy biurku,
• dobra kondycja i dbanie o zdrowie,
• zajęcia w strefie komfortu ze znajomymi z pracy,
• oszczędność czasu na dojazdy,
• forma rozrywki i oderwania się od codziennych spraw,
• odciążenie domowego budżetu.

Z perspektywy pracodawcy

• niwelowanie dolegliwości zdrowotnych pracowników,
• poprawa ich samopoczucia,
• dodatkowy benefit pracowniczy,
• budowanie marki pracodawcy,
• nowoczesne podejście – Corporate Wellness,
• integracja zespołu,
• zwiększenie motywacji,
• przełożenie wydajności na efekty pracy.

Jak wyglądają zajęcia sportowe w praktyce?

Zbieramy grupę chętnych pracowników, przyjeżdżam do firmy i prowadzę zajęcia. Spokojnie, nie są to maltretujące treningi. Biorąc pod uwagę pracę biurową najbardziej skupiam się na treningu funkcjonalnym z elementami jogi oraz stretchingu.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Znajdujemy wolną przestrzeń w biurze, np. salę konferencyjną lub większe biuro. Wszystko zależy od Waszych możliwości. Gdy pogoda pozwoli możemy również wyjść na zewnątrz.

Kiedy odbywają się zajęcia?

Przed, w trakcie lub po pracy. To zależy od tego jak pracujecie i kiedy bardziej Wam pasuje.

Chcesz wprowadzić nowoczesny benefit dla pracowników?

Zostaw swój numer telefonu oraz adres e-mail. Skontaktuję się i wspólnie ustalimy czy mogę Ci pomóc.

Zobacz przydatne artykuły

Corporate wellness – dbanie o pracowników

corporate wellness

Czytaj dalej →

Siedzący tryb życia a ból pleców

Czytaj dalej →

Rynek benefitów to coraz bardziej zauważalny segment usług na rynku pracy. Badania pokazują, że świadczenia pozapłacowe/benefity pracownicze w miejscu pracy mają kluczowe znaczenie i duży wpływ na rozwój organizacji. Właściwie standardem są już karty sportowe i prywatna opieka medyczna. Jako dodatki pozapłacowe stosuje się też dofinansowanie do szkoleń, bony zakupowe, dodatkowy płatny urlop, pakiet opieki medycznej dla dzieci, dofinansowanie posiłków. Swego rodzaju benefitem jest też praca zdalna, którą po pandemii stosuje coraz więcej pracodawców.

Możliwość udziału i skorzystania z dodatkowych usług motywuje pracowników, spełnia oczekiwania pracowników, zwiększa poziom zaangażowania i lojalności. To wspieranie domowego budżetu pracownika, a jednocześnie inwestycja w rozwój firmy.

Pracownicy zwracają coraz większą uwagę na work life balance, dlatego takim powodzeniem cieszy się karta sportowa i możliwość skorzystania z obiektów sportowych. Dodatkowe benefity pracownicze/świadczenia pozapłacowe to wspieranie pracowników w codziennych obowiązkach i odpowiedź na potrzeby pracowników.

Temat tego jak pracuje się pracownikom w firmach to wskaźnik decydujący o zmianie pracy. Świadczenia i benefity to coś, co może umocnić relację pracodawca-pracownicy. Większość pracodawców dba o przyjazny stosunek pracownika do miejsca pracy. Szczególnie w dużej firmie. Benefity pracownicze dały pracodawcom możliwość przyciągania potencjalnych pracowników na rynku pracy oraz zaangażowanie nowych pracowników.

Benefity pozapłacowe to coś co może wyróżnić Cię na rynku pracy.

Możesz wykorzystać karty sportowe, ale możesz też wprowadzić nowe benefity pracownicze i dać pracownikom coś innowacyjnego, jak zajęcia fitness w biurze. Zajęcia w biurze to benefit, który nie jest zależny od miejsca zamieszkania. Pracownicy na pewno docenią kreatywne benefity pozapłacowe.

Treningi w pracy dają pracownikowi oraz pracodawcy wiele korzyści. Korzyści dla pracownika to ulga dla kręgosłupa po 8 godzinach siedzenia przy biurku, dobra kondycja i dbanie o swój organizm, zajęcia w strefie komfortu ze znajomymi z pracy, oszczędność czasu na dojazdy, forma rozrywki i oderwania się od codziennych spraw. Dla pracodawcy to niwelowanie dolegliwości zdrowotnych pracowników, poprawa ich samopoczucia, dodatkowy benefit pracowniczy, budowanie marki pracodawcy, nowoczesne podejście – Corporate Wellness, integracja zespołu, zwiększenie motywacji, przełożenie wydajności na efekty pracy. Opieka medyczna to jedno, a zdrowy tryb życia to drugie. Jeśli chodzi o ofertę dla firm cechuje mnie elastyczność. Oferta jest spersonalizowana i adekwatna do potrzeb pracowników. Benefity mogą być realizowane w formie dofinansowania.

Poza prowadzeniem treningów przygotowuję się również do prowadzenia szkoleń na temat aktywności fizycznej. Jeśli masz jakieś pytanie skontaktuj się ze mną. Moje dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt. Możesz skontaktować się bezpośrednio, a także za pomocą formularza, wypełniając swoje dane. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania!