Przejdź do treści
treningi personalne z dojazdem warszawa

Odkryj nowy wymiar treningu personalnego

Stworzonego wyłącznie dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość i ekskluzywność.

trener personalny warszawa
trener personalny kamil kolarczyk
trener personalny

Dołącz do wyjątkowego grona klientów, którzy doceniają nie tylko wyniki, ale także najwyższą jakość obsługi.

Skontaktuj się!

Zobacz przydatne artykuły

Jak schudnąć bez efektu jojo?

jak schudnąć bez efektu jojo

Kiedy podejmujemy decyzję o zmianie sylwetki bardzo często pierwszym krokiem jest przystąpienie do procesu odchudzania. Wydawać by się mogło, że każdy wie co zrobić, żeby schudnąć – zmienić tryb życia (klasyczna droga: dieta + aktywność fizyczna). Okazuje się, że sprawa nie jest taka oczywista…

Czytaj dalej →

Ile razy w tygodniu ćwiczyć?

Rozpoczynając swoją przygodę z aktywnością fizyczną wiele osób zastanawia się jaka jest optymalna ilość treningów w tygodniu. Odpowiedź na to pytanie brzmi: to zależy. Musisz pamiętać, że każdy z nas jest inny. Ma inne cele, inną kondycję, stan zdrowia, poziom zaawansowania…

Czytaj dalej →


Trener personalny Warszawa

Chcesz zacząć trenować, pozbyć się bólu i poprawić jakość oraz kondycję swojego ciała? Świetnie sprawdzi się trening osobisty pod okiem profesjonalnego trenera. Trening na siłowni często wiąże się z tłumem, gwarem i utratą czasu na dojazd do klubu. Szczególnie w Warszawie, gdzie w ciągu dnia większa część miasta jest zakorkowana. Jeżeli wolisz, aby treningi odbywały się w Twojej lokalizacji i szukasz trenera personalnego w Warszawie zapraszam do kontaktu. Zwykle treningi personalne odbywają się w domu lub prywatnej siłowni (np. w siłowni dla mieszkańców na zamkniętych osiedlach). Latem dodatkową możliwością jest plener. Pierwsze spotkanie to zajęcia w formie konsultacji, testów sprawnościowych i treningu próbnego. Cena treningu personalnego jest zależna od wykupionego pakietu. Zapraszam do kontaktu, przekażę wszystkie szczegóły oraz cennik.

Jako profesjonalista swoje treningi dedykuję najbardziej wymagającym osobom. Prowadzę treningi personalne dla kobiet i mężczyzn. Zależy mi na tym, aby trening był efektywny i dopasowany do Twoich potrzeb, celu i sytuacji zdrowotnej. Jeśli najbardziej zależy Ci na budowaniu masy mięśniowej skupimy się głównie na treningu siłowym. W momencie, kiedy główny cel to redukcja masy ciała dopasujemy aktywności tak, żeby waga spadała w zdrowym, ale również zadowalającym tempie. Jeśli doskwierają Ci bóle pleców lub innych partii mięśniowych dobierzemy zestaw ćwiczeń tak, aby skutecznie wyeliminować Twój problem. Kiedy celem będzie poprawa kondycji i sprawności fizycznej zastosujemy trening ogólnorozwojowy. W każdym przypadku rozpiszę trening dopasowany do tego, na czym Ci zależy.

Nawet poza treningami możesz liczyć z mojej strony na fachowe doradztwo i pomoc. Zawsze służę pomocą i jestem do dyspozycji, wtedy kiedy będziesz mnie potrzebował. Wiem, że wiele osób potrzebuje pomocy trenera personalnego i wsparcia w radzeniu sobie z różnorodnymi trudnościami. Dlatego chętnie odpisuję, odbieram telefony i angażuję się w udzielenie odpowiedzi na pytania nawet poza godzinami treningowymi.

Trener personalny Warszawa

Co ważne, aktywność fizyczna ma być przyjemnością i nie zrażać do siebie. Trzeba wykonywać treningi, które zmęczą, dadzą o sobie znać, ale pozwolą zachować chęci i motywację. Dlatego, kiedy szczególnie nie lubisz jakiegoś ćwiczenia powiedz o tym trenerowi. Wymieni je na inne, które angażuje te same partie lub, jeśli będzie to niemożliwe, być może zredukuje ilość powtórzeń.

Należy pamiętać, że kluczem do sukcesu są również zdrowe nawyki żywieniowe. Dlatego rozpoczynając treningi warto rozważyć równolegle plan dietetyczny. Niestety bez zmiany sposobu odżywiania efekty mogą nie zadowolić, obojętnie jaki rodzaj treningu wybierzesz. Niezależnie od celu, sukces opiera się na połączeniu diety i treningu.

Czym charakteryzuje się dobry trener osobisty? Dobry trener personalny charakteryzuje się tym, że słucha swojego podopiecznego. Bierze pod uwagę sytuację zdrowotną, możliwości oraz preferencje osoby, z którą trenuje. Trening indywidualny musi być dostosowany do Twoich możliwości i Twoich potrzeb. Fachowy trener osobisty docieka, rozwiązuje problemy i rozumie, że każdy ma czasem gorszy dzień. Profesjonalny osobisty trener nie udaje, że jest specem od wszystkiego – dietetyki, fizjoterapii i medycyny. Powinien umieć współpracować i podpowiedzieć lub skierować do odpowiednich specjalistów, kiedy sytuacja tego wymaga. Dlatego, kiedy mogę polecić dobrego dietetyka lub fizjoterapeutę zawsze to robię i nie wchodzę w ich kompetencje. Współpracuję, żeby wspólnymi siłami zażegnać problem i osiągnąć cel.

Z uwagi na to, że jestem mobilny i nie jest to trening personalny na siłowni obszar mojego działania jest dość szeroki. Obejmujący teren Warszawy i Konstancina-Jeziorny. Zapraszam na treningi!

Instagram: https://www.instagram.com/kamil_kolarczyk/

Facebook: https://www.facebook.com/TrenerKolarczyk/

Linkedln : https://www.linkedin.com/in/kamil-kolarczyk/